Grille, piece chlebowe, kominki

Kominki, grille, piece chlebowe, grillowędzarnie

Wykonujemy je według projektu własnego lub pomysłu klienta. Do obłożenia możemy użyć dowolnych materiałów: marmur, granit, piaskowiec, klinkier, cegła, kafle. Oferujemy kominki bez lub z płaszczem wodnym. Proponujemy także kominki z grawitacyjnym rozprowadzaniem ciepła, które pozwala na korzystanie bez udziału energii elektrycznej. Jesteśmy w stanie wykonać zarzeźbienia elementów obudowy - półek, głowic filarów. Oferujemy grille, wędzarnie, piece chlebowe jako osobne elementy, ale także jako połączone, w których mamy na przykład jedną komorę zarówno do grilla jak i do wędzarni z kanałami dymowymi połączonymi lub osobnymi. Proponujemy też wykonanie płyt do gotowania oraz stołów roboczych do przygotowywania posiłków.

Obsługa i aranżacja ogrodów

Obsługa i aranżacja ogrodów

Oferujemy koszenie trawy z wywozem lub bez, podlewanie, sadzenie krzewów, drzew, doradztwo przy planowaniu oraz całoroczną obsługę ogrodu.

Murowanie chodników, tarasów

Murowanie chodników, tarasów ozdobnych z kamienia

Murujemy chodniki z piaskowca (dzikówki, ciętego, odpadowego - z poprodukcyjnych płyt odpadowych), kostki, na podłożu betonowym lub piaskowym, z fugowaniem lub bez, z trawą pomiędzy płytami kamienia. Wykonujemy małe parkingi przygarażowe, podjazdy, chodniki, tarasy. Możliwe jest także ułożenie mozaiki z kamienia.

Murowanie murków, ogrodzeń, schodów

Murowanie murków, ogrodzeń, schodów z kamienia

Oferujemy murowanie murków, ogrodzeń z piaskowca, marmuru, granitu, cegły, a także obkładanie schodów wejściowych piaskowcem ciętym, dzikówką. Wykonujemy schody ogrodowe - proste, półokrągłe, eliptyczne, z barierką lub bez, z elementami ozdobnymi z kamienia.

Remonty i adaptacja pomieszczeń

Remonty i adaptacja pomieszczeń

Wykonujemy remonty pomieszczeń, poddaszy, wraz z częściową rozbiórką, malowanie, zabudowy z płyt gipsowo-kartonowych - ścianki działowe, wnęki, półki. Układamy panele podłogowe, deskę barlinecką, płyty OSB, wykładziny. Montujemy panele ścienne oraz sufitowe, listwy, przypodłogowe, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne wraz z obróbką glifów.

Układanie glazury, terakoty

Układanie glazury, terakoty, dekorów i mozaiki

Zajmujemy się układaniem glazury i terakoty w kuchni, łazience, na tarasach, balkonach, schodach. Oferujemy zabudowę geberitów, brodzików, wanien , wszelkich rodzajów półek, z możliwością ułożenia w "cegiełkę" lub "karo". Ścinamy płytki narożne pod kątem 45 stopni dzięki czemu nie jest konieczne stosowanie listew maskujących.

Oczka wodne

Oczka wodne

Wykonujemy małe oczka wodne, fontanny i obrzeża z piaskowca.

Rzeźby i ozdoby z piaskowca

Rzeźby i ozdoby z piaskowca

Oferujemy wykonanie wszelkiego rodzaju rzeźb i ozdoby z piaskowca według własnych wzorów, zdjęć lub pomysłu klienta.

Czyszczenie kostki

Czyszczenie kostki

Czyszczenie kostki brukowej, chodników, podjazdów i innych powierzchni przu użyciu wysokiego ciśnienia wody